Karty postaci

Go down

Karty postaci

Pisanie by VampireArisu on Wto Lut 16, 2016 4:54 pm

Moja karta postaci:

Imię: Arisu
Nazwisko: Suzuki
Kraj: Japonia
Wiek: Wygląda na 18 lat.
Rasa: Wampir
Płeć: Kobieta
Dormitorium: Czerwone
Dodatkowe umiejętności:
~Władanie ogniem
~Uzdrawianie
Opis wyglądu:
Arisu jest wampirzycą o jasnych można nawet powiedzieć białych włosach. Ma 1,60 wzrostu. Ma charakterystyczną cerę jak dla jej rasy. Bardzo jasną cerę. Najczęściej chodzi ubrana w gothic lolitach. Bardzo je uwielbia. Pod wpływem instynktu może zmienić swoje szare oczy na czerwone. Arisu jest bardzo ładną dziewczyną.
Historia postaci:
Arisu urodziła się w Japonii. Ma mieszaną rodzinę. Więc kultura Japonii i Anglii jest jej dobrze znana. Jej rodzice przeprowadzili się do centrum Tokyo. Tata Arisu zajmuje miejsce w branży muzycznej, zaś jej mama zajmuję domem. Arisu jest uczennicą w akademii i zwykle przebywa na obrzeżach miasta.
Charakter:
Arisu jest miłą, przyjazną , ambitną, odpowiedzialną dziewczyną. Jednak kiedy ktoś ją bardzo zdenerwuje potrafi wybuchnąć złością. Jest z osób, które najpierw coś robią, a potem myślą.
Ekwipunek:
Sztylet
Numer pokoju: Damski pokój 1
avatar
VampireArisu
Admin

Liczba postów : 282
Join date : 14/02/2016
Age : 21
Skąd : Tokyo

Zobacz profil autora http://myvampireworld.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Karty postaci

Pisanie by VampireArisu on Sro Lut 17, 2016 2:52 pm

Imię : Rem
Nazwisko: Michaelis
Kraj: Tokyo
Wiek: 17 lat
Rasa: Demon
Płeć:Mężczyzna
Dormitorium: Czarne
Dodatkowe umięjętność: Kontrolowanie ognia
Opis wyglądu:Rem jest wysokim chłopakiem.
Włosy ma krótkie.
Kolor włosów ma taki jakby piaskowy blond.
Oczy ma  jasne w kolorze turkusowym.
Nosi mundurek który składa się z granatowej kamizelki oraz tego samego koloru spodnie i czarne buty.Na kamizelce ma małą kieszeń w której znajduje się czerwona chusta.
Historia: Rem jest synem króla piekieł i jego tajemniczej wybranki serca.
Zwykle nie wszyscy potomkowie króla piekieł przeżywają, gdyż są czasem słabi niż pozostali mieszkańcy piekła.
Rem na początku  był na straconej pozycji gdyż mieszkańcy zakładali, że nie przeżyje jednak ich bardzo zaskoczył gdyż tarcza która pojawiła się wokół jego i ojca nagle stopiła się.
Charakter: Rem jest czasem dość chłodny w stosunku do nie których osób ze swojego otoczenia.Lecz przy przyjacielu jest miły i serdeczny oraz bardzo pracowity.
Numer pokoju: 1 męski.
avatar
VampireArisu
Admin

Liczba postów : 282
Join date : 14/02/2016
Age : 21
Skąd : Tokyo

Zobacz profil autora http://myvampireworld.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Karty postaci

Pisanie by VampireArisu on Sro Lut 17, 2016 2:54 pm

Imię: Stephen (Sheamus)

Nazwisko: Farrelly

Kraj: Irlandia

Wiek: 31 lat.

Rasa: Półwampir

Płeć: Mężczyzna

Dormitorium: Złote

Dodatkowa umiejętność: Zręczność, Przewidywanie wydarzeń

Opis wyglądu: Stephen jest młodym mężczyzną o bladej cerze, niebieskich oczach, rudych włosach oraz rudym zaroście. Wzrost mężczyzny sięga 193 centymetrów waga sięga 124 kilogramów. Mocno umięśniony, szybki i zręczny. Dość często uśmiechnięty ale jak się wkurzy to potrafi przyłożyć. Prawie cały wolny czas spędza w siłowni trenując.

Historia: Sheamus zadebiutował w federacji rozwojowej Florida Championship Wrestling (FCW) 2 października 2007 w walce z Bryanem Kelly. Występował pod pseudonimem Sheamus O'Shaunessy później jednak zmieniało to się. Był nazywany przez fanów jako Celtic Warrior, King Sheamus oraz Great White chociaż on sam woli aby nazywano go Sheamus. Zdobył parę pasów walcząc jako wrestler jednak czuł od początku że jest inny kiedy będąc na święta w swojej rodzinnej Irlandii spotkał bratnią duszę, ona wyjaśniła mu kim jest. Mimo tego nigdy nie pił krwi. Zdecydował się dołączyć mimo już znacznego wieku do akademii aby nauczyć się kontrolować to kim jest i wrócić do federacji WWE jako całkiem nowy zawodnik.

Charakter: Sheamus jest dość szczery, uprzejmy i nigdy nie przejdzie obojętnie wobec krzywdy innych. Staje po stronie słabszych oraz często się uśmiecha rozsiewa wokoło siebie taką ciepłą aurę.

Ekwipunek: Celtycki Krzyż

Numer pokoju: Pokój męski 1
avatar
VampireArisu
Admin

Liczba postów : 282
Join date : 14/02/2016
Age : 21
Skąd : Tokyo

Zobacz profil autora http://myvampireworld.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Karty postaci

Pisanie by VampireArisu on Sro Lut 17, 2016 3:24 pm

Imię:Violet
Nazwisko:Deganger
Kraj:Tokyo
wiek:17 lat
Rasa:wampir
Płeć:kobieta
Dormitorium:czerwone
Dodatkowe umiejętności:Wybijanie szyb,możliwość zakłócania pamięci za pomocą dotyku
Opis wyglądu:Długie blond włosy i niebieskie oczy.Ubiera się często w luźnie ubrania.Z boku na przyczepionego motylka do włosów.
Historia:Nie wiele pamięta ze swojego dzieciństwa.Ani swoich rodziców zginęli gdy miała 3 latka.Jest sierotą i stara się żyć jak normalny człowiek ukrywając to kim naprawdę jest.Jednak często pragnienie krwi jest silniejsze i nie potrafi nad nim zaoponować.
Charakter:Przeważnie na jej twarzy widnieje uśmiech i stara się być optymistycznie nastawiona do ludzi i świata.Nieśmiała jak i nieufna wobec nowo poznanych osób.Niezdarna często się potyka o rożne rzeczy albo na coś wpada.
Ekwipunek:Nie posiada żadnej broni bo jej nie potrzebuje potrafi się sama obronić.
Numer pokoju:Pokój damski 2
avatar
VampireArisu
Admin

Liczba postów : 282
Join date : 14/02/2016
Age : 21
Skąd : Tokyo

Zobacz profil autora http://myvampireworld.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Karty postaci

Pisanie by VampireArisu on Pią Lut 19, 2016 1:43 pm

Imię: Yuki (Apokalipsa, Tenshi.NK, Judalek )

Nazwisko: Guren

Kraj: Japonia

Wiek: : 18. (18000) Lat

Rasa: Hybryda (anioła i demona)

Płeć: Kobieta

Dormitorium: Szare

Dodatkowa umiejętność: Znikanie

Opis wyglądu: Yuki wyróżnia się wśród tłumu szczególną urodą. Jest raczej drobną kobietą, której biust jest przeciętny, więc nie powinna być zauważalna, a jednak. Ma Szkarłatne oczy które nie wydają się być soczewkami. Do bladej cery idealnie dopasowują się długie, proste, różowe włosy. Jeśli bliżej się przyjrzy przy jej wargach można zauważyć kolczyk. Kolejną wyróżniającą ją cechą jest strój w stylu rockowym. W jego skład wchodzi czerwona spódniczka w kratkę, czarna koszulka, na której widnieje napis "Block-B", w tym samym kolorze są glany oraz poszarpane rajstopy. Jednak, gdy dziewczyna się wkurzy jej włosy zmieniają kolor na czarny. Spina je wtedy w koński warkocz. Dziewczyna wygląda również jak Judal - jeden z antagonistów Magi, ale ma wielkie piersi i damską sylwetkę. Jest w pełni kobietą.

Historia: Dziewczyna urodziła się w dwóch Połączonych ze sobą światach - Piekle i Niebie. połączono te dwa wymiary za pomocą magicznego kręgu. Nie wiadomo jakim cudem pojawił się krąg i z jakiego powodu. Jedno wiadomo dziewczyna była córką Pradawnego Sukub'a o imieniu Lilith, jej ojciec był nieznany. Jako niemowlę została porzucona i zesłana do świata ludzkiego. Jako, że Yuki jest owocem zakazanej miłości pomiędzy Sukubem a Archaniołem musiała zostać ukryta przed Bogiem. Niemowlę trafiło w dobre ręce, zamożna rodzina ją zaadoptowała. Tak, w krótkim czasie umiała wszystko zapamiętać. Niestety nie była uczona w szkole a w rezydencji, swoim domu. W końcu złapała ją nuda. Zaczęła zabijać swoich służących i nauczycieli. Ich ciała zakopywała w lesie. Trwało to aż do jej piątych urodzin. Jej przybrani rodzice znaleźli zwłoki kobiety w wannie. To znaczy znalazła je matka dziewczynki czując, że jej chora zabawa została odkryta wpadła w szaleństwo. Wyszedł z niej najprawdopodobniej Archanioł, który jako broń używał łańcuchów. Zabiła wszystkich w rezydencji włącznie z przybranymi rodzicami, po czym spaliła rezydencję i znajdujące się tam ludzkie szczątki. Nie wiedziała co począć dalej, miała świadomość że zabijała. Mimo to ktoś nad nią od początku czuwał. Będąc w parku, zrozpaczona różowo-włosa, odwracając się dostrzegła mężczyznę. Który odmienił jej życie, okazało się że należał do Archaniołów, zwał się Gabriel. Przygarnął ją pod swój dach, nauczył ją wszystkiego. Dziewczyna nadal zachowała nieufność wobec niego, jednak w głębi duszy mu ufała, ale nie miała jak mu to powiedzieć. W międzyczasie spotykała różne Demony. Myśląc że nie są takie złe, bowiem nie każdy jest zły... Nie wolno oceniać po wyglądzie jeśli kogoś się nie zna. I tak się stało, że zakochała się w piekielnym cesarzu. Została też jego prawą ręką. Mogła zamieszkać w Rezydencji, nie takiej zwykłej a Szkarłatnego Diabła. Do tej pory powolutku poznawała różne umiejętności i wiedzę. Jest równa Bogu. Tworzy wymiary i różne stworzenia. Do tej pory mieszka w swoim przeznaczonym miejscu, czyli w Piekle, aby opiekować się swoimi przyjaciółmi i rodzeństwem. Rzadko kiedy bywa w świecie ludzkim czy też w wymiarach. Dla niej nie liczyło się nic prócz ważne jej osoby.

Charakter: Zawsze na początku jest poważna, ale to wcale nie oznacza, że nudna. Mimo jej stanowczości i powagi to bardzo zabawna i miła dziewczyna. Oczywiście jest to także bardzo pomocna dziewczyna. Z drugiej strony może wydawać się antagonistą. Jest wtedy szalona, kocha zabijać, dusić i co tylko jej przyjdzie na myśl. Ten słodki anioł wprost kocha rzeź. Budzi się w niej alter ego Jeff jak tylko wkurzy się bardziej z jakiegoś powodu. Jednak Yuki może wydawać się dość naiwną osobą przez różne oszukane sytuacje, co ją doprowadziło, że jest nieufna. Ale tak chyba nie będzie zawsze.

Ekwipunek: Miecz

Numer pokoju: Pokój damski 1
avatar
VampireArisu
Admin

Liczba postów : 282
Join date : 14/02/2016
Age : 21
Skąd : Tokyo

Zobacz profil autora http://myvampireworld.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Karty postaci

Pisanie by VampireArisu on Sro Lut 24, 2016 6:30 am

Imię: Alex
Nazwisko: Blade
Kraj: Anglia
Wiek: Wygląda na 19 lat, choć ma zdecydowanie więcej
Rasa: Demon
Płeć: Kobieta
Dormitorium: Czarne
Dodatkowa umiejętność:
- władanie ogniem
- zręczność
Opis wyglądu:
Ma długie do połowy pleców włosy w kolorze niebieskim (oczywiście farbowane) oraz ciemne oczy w kolorze brązu, które jednak zmieniają barwę na czarną, gdy się złości. Zazwyczaj ubiera się w bluzy z kapturem, troszkę za duże, do tego spodnie jeansowe, koszulkę na ramiączkach i trampki. Nie myśl, że kiedykolwiek zobaczysz ją w kurtce. Nienawidzi ich.
Historia:
Alex nie pamięta niczego od czasu wypadku, w czasie którego miała 13 lat. Wyparła go jednak ze swojej pamięci, przez co nie wie co się wydarzyło. Pamięta jedynie krzyk matki i ojca, a później potężny huk. Zaopiekowała się nią jej babcia, ale po jakimś czasie uznała, że chce żyć na własną rękę, więc odeszła z domu i powędrowała w świat. Po dłuższym czasie wędrówki dotarła do Akademii w której ma zamiar znaleźć sens życia i tymczasowe schronienie.
Charakter:
Jest wybuchową, nieobliczalną i zmienną w nastroju kobietą. Często gdy weźmie sobie coś na cel dąży do niego nawet "po trupach". Nie liczą się wtedy dla niej żadne konsekwencje. Dla przyjaciół jest jednak miła oraz godna zaufania. Nigdy nie zdradza czyjejś tajemnicy, nawet jeśli jej ona nie dotyczy.
Ekwipunek:
Sztylet z pozłacaną rękojeścią i wygrawerowanym napisem. Sama nie wie co on oznacza, ale jest jedyną pamiątką po zmarłych już rodzicach.
Numer pokoju: Pokój żeński nr. 2
avatar
VampireArisu
Admin

Liczba postów : 282
Join date : 14/02/2016
Age : 21
Skąd : Tokyo

Zobacz profil autora http://myvampireworld.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Karty postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach